HC1E-HP-DC12V
PanasonicPanasonic
HC1E-HP-DC12V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1E-HP-DC12V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V
Ngā Rauemi: HC1E-HP-DC12V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1E-HP-DC12V
Tau Wae HC1E-HP-DC12V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5626 pcs Pepa Raraunga HC1E-HP-DC12V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 9.6 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 1.2 VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 12VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 160 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 75.0mA