HC1E-H-DC110V
PanasonicPanasonic
HC1E-H-DC110V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1E-H-DC110V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 110V
Ngā Rauemi: HC1E-H-DC110V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1E-H-DC110V
Tau Wae HC1E-H-DC110V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 110V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4149 pcs Pepa Raraunga HC1E-H-DC110V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 88 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 11 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HCE Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Sealed - Amber Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 110VDC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 5A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 110VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 10 kOhms
Kohikohi Miihini 1 W Kohikohi Kei te Aukati 10.0mA