HC1-HTM-DC24V
PanasonicPanasonic
HC1-HTM-DC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-HTM-DC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HC1-HTM-DC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-HTM-DC24V
Tau Wae HC1-HTM-DC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga HC1-HTM-DC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VDC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 2.4 VDC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 5ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Chassis Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Chassis Mount
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 24VDC
Momo Momo Non Latching Ko te Whakaaetanga Miihini 650 Ohms
Kohikohi Miihini 900 mW Kohikohi Kei te Aukati 37.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC1-HTM-DC6V
HC1-HTM-DC6V
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 6V
I roto i te taonga: 4180 pcs
Tikiake: HC1-HTM-DC6V.pdf
RFQ
HC1-HTM-DC6V-F
HC1-HTM-DC6V-F
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 12130 pcs
Tikiake: HC1-HTM-DC6V-F.pdf
RFQ
HC1-HTM-DC24V-F
HC1-HTM-DC24V-F
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V