HC1-HP-AC24V
PanasonicPanasonic
HC1-HP-AC24V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-HP-AC24V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Ngā Rauemi: HC1-HP-AC24V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-HP-AC24V
Tau Wae HC1-HP-AC24V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5792 pcs Pepa Raraunga HC1-HP-AC24V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 19.2 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 7.2 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 255-1908
HC1-HP-AC24V-ND
Tae Mahi -50°C ~ 70°C
Whakamahia te wa 10ms Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A
Whakaaetanga Mea Silver Alloy Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 24VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 1.2 VA Kohikohi Kei te Aukati 50.0mA