HC1-HL-AC115V
PanasonicPanasonic
HC1-HL-AC115V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-HL-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V
Ngā Rauemi: HC1-HL-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-HL-AC115V
Tau Wae HC1-HL-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga HC1-HL-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 34.5 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 60°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga LED Indicator Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 115VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 11.4mA