HC1-H-AC240V
PanasonicPanasonic
HC1-H-AC240V Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HC1-H-AC240V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Ngā Rauemi: HC1-H-AC240V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HC1-H-AC240V
Tau Wae HC1-H-AC240V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4944 pcs Pepa Raraunga HC1-H-AC240V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 192 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 72 VAC
Kāhua Whakamutunga Plug In Whakaoho Whakawhiti 250VAC - Max
Raupapa HC Wā Whakaora 10ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -50°C ~ 70°C Whakamahia te wa 10ms
Momo Tae Socketable Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Socketable
Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 10A Whakaaetanga Mea Silver Alloy
Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C) Kohikohi Ngaohiko 240VAC
Momo Momo Non Latching Kohikohi Miihini 1.2 VA
Kohikohi Kei te Aukati 5.0mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HC1-H-AC24V-G
HC1-H-AC24V-G
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
I roto i te taonga: 4260 pcs
Tikiake: HC1-H-AC24V-G.pdf
RFQ
HC1-H-AC115V-G
HC1-H-AC115V-G
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 115V
I roto i te taonga: 4841 pcs
Tikiake: HC1-H-AC115V-G.pdf
RFQ
HC1-H-AC240V-VDE
HC1-H-AC240V-VDE
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Tikiake: HC1-H-AC240V-VDE.pdf
HC1-H-AC12V
HC1-H-AC12V
Whakaahuatanga: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Tikiake: HC1-H-AC12V.pdf
HC1-H-AC240V-F
HC1-H-AC240V-F