HA1E-AC115V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HA1E-AC115V
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RELAY GEN PURPOSE SPDT 3A 115V
Ngā Rauemi: HA1E-AC115V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HA1E-AC115V
Tau Wae HA1E-AC115V Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RELAY GEN PURPOSE SPDT 3A 115V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5525 pcs Pepa Raraunga HA1E-AC115V.pdf
Tahuri i te Ngaohihi (Max) 92 VAC Whakakorehia te Ngaohihi (Min) 23 VAC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakaoho Whakawhiti 250VAC, 30VDC - Max
Raupapa HA Wā Whakaora 6ms
Momo Tae General Purpose Packaging Bulk
Tae Mahi -40°C ~ 50°C Whakamahia te wa 6ms
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Sealed - Amber
Whakaahuatanga Taipitopito General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Through Hole Whakaaetanga Whakatauranga (Anei) 3A
Whakaaetanga Mea Silver Nickel (AgNi) Puka Puka Whakapā SPDT (1 Form C)
Kohikohi Ngaohiko 115VAC Momo Momo Non Latching
Kohikohi Miihini 0.9 VA Kohikohi Kei te Aukati 8.0mA