GX-N12MB-C5
PanasonicPanasonic
GX-N12MB-C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GX-N12MB-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX NPN 2.4MM 12-24VDC
Ngā Rauemi: GX-N12MB-C5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GX-N12MB-C5
Tau Wae GX-N12MB-C5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PROX NPN 2.4MM 12-24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1562 pcs Pepa Raraunga GX-N12MB-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Shielded Raupapa GX
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.094" (2.4mm)
Nga Urupare Whakautu 450Hz Paa / Case Cylinder, Threaded - M12
Momo putanga NPN-NC, 3-Wire Ētahi Ingoa 1110-1330
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Nickel-Plated Brass Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP67
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.094" (2.4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GX-N12MLB
GX-N12MLB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX NPN 6.4MM 12-24VDC
I roto i te taonga: 1843 pcs
Tikiake: GX-N12MLB.pdf
RFQ
GX-ML8A-U
GX-ML8A-U
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX M8 2W 2.5MM NO
I roto i te taonga: 2972 pcs
Tikiake: GX-ML8A-U.pdf
RFQ
GX-N12ML-C5
GX-N12ML-C5
Tikiake: GX-N12ML-C5.pdf
GX-ML8B-U-J
GX-ML8B-U-J
Whakaahuatanga: M8 DC LNG RNG 2-WR NC 2.5MM M12
Tikiake: GX-ML8B-U-J.pdf
GX-N12MB
GX-N12MB
Whakaahuatanga: SENSOR PROX NPN 2.4MM 12-24VDC
Tikiake: GX-N12MB.pdf
GX-N18MB
GX-N18MB
Whakaahuatanga: SENSOR PROX NPN 5.6MM 12-24VDC
Tikiake: GX-N18MB.pdf
GX-ML8B-U
GX-ML8B-U
Whakaahuatanga: SENSOR PROX M8 2W 2.5MM NC
Tikiake: GX-ML8B-U.pdf
GX-N18M-C5
GX-N18M-C5
Tikiake: GX-N18M-C5.pdf
GX-N12M
GX-N12M
Tikiake: GX-N12M.pdf
GX-ML8A-U-J
GX-ML8A-U-J
Whakaahuatanga: M8 DC LNG RNG 2-WR NO 2.5MM M12
Tikiake: GX-ML8A-U-J.pdf
GX-N18M
GX-N18M
Tikiake: GX-N18M.pdf
GX-N12ML
GX-N12ML
Tikiake: GX-N12ML.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel