GX-H12AI-P-C5
PanasonicPanasonic
GX-H12AI-P-C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GX-H12AI-P-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
Ngā Rauemi: GX-H12AI-P-C5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GX-H12AI-P-C5
Tau Wae GX-H12AI-P-C5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2890 pcs Pepa Raraunga GX-H12AI-P-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Unshielded Raupapa GX
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.13" (3.3mm)
Nga Urupare Whakautu - Paa / Case Module
Momo putanga PNP-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1110-1166
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Plastic Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP68
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GX-H12AI-P
GX-H12AI-P
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC