GX-F15AI-P-C5
PanasonicPanasonic
GX-F15AI-P-C5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GX-F15AI-P-C5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC
Ngā Rauemi: GX-F15AI-P-C5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GX-F15AI-P-C5
Tau Wae GX-F15AI-P-C5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2304 pcs Pepa Raraunga GX-F15AI-P-C5.pdf
Tuhinga o mua 12 V ~ 24 V Kāhua Whakamutunga Cable Leads
Te whakangungu Unshielded Raupapa GX
Momo Pato Inductive Te Whakaaro Tae 0.165" (4.2mm)
Nga Urupare Whakautu 250Hz Paa / Case Module
Momo putanga PNP-NO, 3-Wire Ētahi Ingoa 1110-1095
Tae Mahi -25°C ~ 70°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga - Te tinana Plastic Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP68
Tohu LED Whakaahuatanga Taipitopito Inductive Proximity Sensor 0.165" (4.2mm) IP68 Module
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GX-F15A-P-R
GX-F15A-P-R
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC
I roto i te taonga: 2333 pcs
Tikiake: GX-F15A-P-R.pdf
RFQ
GX-F15B
GX-F15B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SENSOR PROX 15MM NPN NC 1M CABLE