EZJ-Z1V650DA
PanasonicPanasonic
EZJ-Z1V650DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZJ-Z1V650DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 65V 5A 0603
Ngā Rauemi: EZJ-Z1V650DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZJ-Z1V650DA
Tau Wae EZJ-Z1V650DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 65V 5A 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1304161 pcs Pepa Raraunga EZJ-Z1V650DA.pdf
Varistor Voltage (Typ) 65V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa EZJZ1V650DA
P14254TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 65V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
I teie nei - Te tere 5A Capacitance @ Frequency 22pF @ 1MHz