EZJ-S1VB822
PanasonicPanasonic
EZJ-S1VB822 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZJ-S1VB822
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua VARISTOR 12V 0603
Ngā Rauemi: EZJ-S1VB822.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZJ-S1VB822
Tau Wae EZJ-S1VB822 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga VARISTOR 12V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170949 pcs Pepa Raraunga EZJ-S1VB822.pdf
Varistor Voltage (Typ) 12V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa EZJS1VB822
P822VJTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 6V
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 12V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Capacitance @ Frequency 8200pF @ 1kHz