EZA-SCE220M
PanasonicPanasonic
EZA-SCE220M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZA-SCE220M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 22PF 25V 1608
Ngā Rauemi: EZA-SCE220M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZA-SCE220M
Tau Wae EZA-SCE220M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 22PF 25V 1608 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5988 pcs Pepa Raraunga EZA-SCE220M.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema - Rahi / Rahi 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Raupapa EZA-SC Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1608 (4021 Metric), Array, 10 PC Pad
Ētahi Ingoa P10192CT Tau o nga Kaihauturu 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.033" (0.85mm)
Rauemi Dielectric - Whakaahuatanga Taipitopito 22pF Bussed Capacitor 4 Array 25V 1608 (4021 Metric), Array, 10 PC Pad
Momo Aratau Bussed Te kaha 22pF