EZA-DT33AAAJ
PanasonicPanasonic
EZA-DT33AAAJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZA-DT33AAAJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER RC(PI) 100 OHM/100PF SMD
Ngā Rauemi: EZA-DT33AAAJ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZA-DT33AAAJ
Tau Wae EZA-DT33AAAJ Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 5189 pcs Pepa Raraunga EZA-DT33AAAJ.pdf
Putanga - Kua tohua 12V Ngā uara R = 100 Ohms, C = 100pF
Momo Low Pass Hangarau RC (Pi)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa EZADT
Resist - Channel (Ohms) 100 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa PDT33CT
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.033" (0.85mm)
Whakarite Tae 1st Tiaki ESD No
Whakaahuatanga Taipitopito RC (Pi) EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 100 Ohms, C = 100pF 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Poutama / Whakaoho Rawa -