EYG-A121807PA
PanasonicPanasonic
EYG-A121807PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EYG-A121807PA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Ngā Rauemi: 1.EYG-A121807PA.pdf2.EYG-A121807PA.pdf3.EYG-A121807PA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EYG-A121807PA
Tau Wae EYG-A121807PA Kaihanga Panasonic
Whakamahi In-Plane Heat Transfer Momo Graphite-Pad, Sheet
Te matotoru 0.0028" (0.070mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1000 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa PGS Whakaahuatanga 180.00mm x 115.00mm
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Graphite
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Tae Gray