EYG-A121804DF
PanasonicPanasonic
EYG-A121804DF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EYG-A121804DF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Ngā Rauemi: 1.EYG-A121804DF.pdf2.EYG-A121804DF.pdf3.EYG-A121804DF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EYG-A121804DF
Tau Wae EYG-A121804DF Kaihanga Panasonic
Whakamahi In-Plane Heat Transfer Momo Graphite-Pad, Sheet
Te matotoru 0.0016" (0.040mm) Te Resistivity Tema -
Te Whakaoho Tema 1350 W/m-K Hanga Rectangular
Raupapa PGS Whakaahuatanga 180.00mm x 115.00mm
Ētahi Ingoa EYGA121804DF
P19017
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Graphite Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side