EXC-34CE201U
PanasonicPanasonic
EXC-34CE201U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-34CE201U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 200MA 2LN 200 OHM SMD
Ngā Rauemi: 1.EXC-34CE201U.pdf2.EXC-34CE201U.pdf3.EXC-34CE201U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-34CE201U
Tau Wae EXC-34CE201U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 200MA 2LN 200 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa EXC34
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa EXC34CE201U
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 200mA DCR 1 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 200mA Whakaaetanga -