EXC-28CE201U
PanasonicPanasonic
EXC-28CE201U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-28CE201U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 130MA 4LN 200 OHM SMD
Ngā Rauemi: EXC-28CE201U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-28CE201U
Tau Wae EXC-28CE201U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 130MA 4LN 200 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 229248 pcs Pepa Raraunga EXC-28CE201U.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Raupapa EXC28
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0804 (2010 Metric), 8 Lead Ētahi Ingoa EXC28CE201U
P12974TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 130mA DCR 2.5 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.5 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 130mA Whakaaetanga -