EXC-24CS350U
PanasonicPanasonic
EXC-24CS350U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXC-24CS350U
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD
Ngā Rauemi: 1.EXC-24CS350U.pdf2.EXC-24CS350U.pdf3.EXC-24CS350U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXC-24CS350U
Tau Wae EXC-24CS350U Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD ESD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 5V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Raupapa EXC24
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0503 (1308 Metric) Ētahi Ingoa EXC24CS350U
P19423TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 35 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.024" (0.60mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga ESD
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 35 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2 Ohm
Whakatauranga onamata (Max) 100mA Whakaaetanga -