EXB-V4V392JV
PanasonicPanasonic
EXB-V4V392JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-V4V392JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 3.9K OHM 0606
Ngā Rauemi: 1.EXB-V4V392JV.pdf2.EXB-V4V392JV.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-V4V392JV
Tau Wae EXB-V4V392JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 3.9K OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 1552350 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-V4V392JV.pdf2.EXB-V4V392JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0606 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.9k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0606, Concave Ētahi Ingoa EXB-V4V392
EXBV4V392
Y2392CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 3.9k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave