EXB-H9E224J
PanasonicPanasonic
EXB-H9E224J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-H9E224J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SSIP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-H9E224J
Tau Wae EXB-H9E224J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4350 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.479" L x 0.087" W (12.16mm x 2.20mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 220k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 9-SSIP Ētahi Ingoa EXB-H9E224
EXBH9E224
R8224
R8224CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 9 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.69mm) Whakaahuatanga Taipitopito 220k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SSIP