EXB-H6V154J
PanasonicPanasonic
EXB-H6V154J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-H6V154J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 3 RES 150K OHM 6SSIP
Ngā Rauemi: EXB-H6V154J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-H6V154J
Tau Wae EXB-H6V154J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 3 RES 150K OHM 6SSIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5482 pcs Pepa Raraunga EXB-H6V154J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6-SIP Rahi / Rahi 0.329" L x 0.087" W (8.35mm x 2.20mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 150k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SSIP Ētahi Ingoa EXB-H6V154
EXBH6V154
R2154
R2154CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 3
Te maha o nga toka 6 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.69mm) Whakaahuatanga Taipitopito 150k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SSIP