EXB-F6E564G
PanasonicPanasonic
EXB-F6E564G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-F6E564G
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-F6E564G
Tau Wae EXB-F6E564G Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 5 RES 560K OHM 6SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4687 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 6-SIP Rahi / Rahi 0.586" L x 0.100" W (14.88mm x 2.54mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560k
Mana Ma te Mea 125mW Packaging Bulk
Paa / Case 6-SIP Ētahi Ingoa EXBF6E564G
Q5564
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 5
Te maha o nga toka 6 Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 0.195" (4.95mm) Whakaahuatanga Taipitopito 560k Ohm ±2% 125mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SIP