EXB-A10P680J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P680J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-A10P680J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 68 OHM 2512
Ngā Rauemi: EXB-A10P680J.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-A10P680J
Tau Wae EXB-A10P680J Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 68 OHM 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 414279 pcs Pepa Raraunga EXB-A10P680J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 68
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa U7680CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Whakaahuatanga Taipitopito 68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals