EXB-A10P334J
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-A10P334J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-A10P334J
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512
Ngā Rauemi: EXB-A10P334J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-A10P334J
Tau Wae EXB-A10P334J Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 763990 pcs Pepa Raraunga EXB-A10P334J.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Te Tae Tema Bussed Rahi / Rahi 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Raupapa EXB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa - Mana Ma te Mea 8
Ko te poari 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Mana Whakaputa 62.5mW
Ētahi Ingoa EXBA10P334J
U7334TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga EXB-A10P334J
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Whakaahua nui 330k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512