EXB-38V5R6JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V5R6JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-38V5R6JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.EXB-38V5R6JV.pdf2.EXB-38V5R6JV.pdf
RoHs Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-38V5R6JV
Tau Wae EXB-38V5R6JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Tonohia te tiwhikete whakamahara / Tono taunakitanga mo te raupapa
He Rahinga Kei te wātea 3538317 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-38V5R6JV.pdf2.EXB-38V5R6JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 5.6
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa Y95R6CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito 5.6 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals