EXB-38V514JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V514JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-38V514JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206
Ngā Rauemi: 1.EXB-38V514JV.pdf2.EXB-38V514JV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-38V514JV
Tau Wae EXB-38V514JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6855099 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-38V514JV.pdf2.EXB-38V514JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 510k
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXB38V514JV
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 510k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated