EXB-34V150JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V150JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-34V150JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0606
Ngā Rauemi: 1.EXB-34V150JV.pdf2.EXB-34V150JV.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-34V150JV
Tau Wae EXB-34V150JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 2 RES 15 OHM 0606 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3375272 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-34V150JV.pdf2.EXB-34V150JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0606 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 15
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0606, Convex Ētahi Ingoa EXB34V150JV
Y8150TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Te maha o nga toka 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex Momo Aratau Isolated