EXB-2HV1R8JV
PanasonicPanasonic
EXB-2HV1R8JV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-2HV1R8JV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 8 RES 1.8 OHM 1506
Ngā Rauemi: 1.EXB-2HV1R8JV.pdf2.EXB-2HV1R8JV.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-2HV1R8JV
Tau Wae EXB-2HV1R8JV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 8 RES 1.8 OHM 1506 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2327382 pcs Pepa Raraunga 1.EXB-2HV1R8JV.pdf2.EXB-2HV1R8JV.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1506 Rahi / Rahi 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1.8
Mana Ma te Mea 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1506, Convex, Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXB2HV1R8JV
Y11R8TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 8
Te maha o nga toka 16 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Momo Aratau Isolated