EXB-28V8R2JX
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-28V8R2JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-28V8R2JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804
Ngā Rauemi: EXB-28V8R2JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-28V8R2JX
Tau Wae EXB-28V8R2JX Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3697464 pcs Pepa Raraunga EXB-28V8R2JX.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0804 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Te Tae Tema Isolated Rahi / Rahi 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Raupapa EXB RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive AEC-Q200 Mana Ma te Mea 4
Ko te poari 0804, Convex, Long Side Terminals Mana Whakaputa 62.5mW
Ētahi Ingoa EXB28V8R2JX
Y78R2TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga EXB-28V8R2JX
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Whakaahua nui 8.2 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804