EXB-18V182JX
PanasonicPanasonic
EXB-18V182JX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EXB-18V182JX
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 0502
Ngā Rauemi: EXB-18V182JX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EXB-18V182JX
Tau Wae EXB-18V182JX Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 0502 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1888050 pcs Pepa Raraunga EXB-18V182JX.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0502 Rahi / Rahi 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Raupapa EXB Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 1.8k
Mana Ma te Mea 31mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Ētahi Ingoa EXB18V182JX
Y6182TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Momo Aratau Isolated