EWA-MP9U20B35
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EWA-MP9U20B35
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 300KOHM 0.04W TOP 20MM
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EWA-MP9U20B35
Tau Wae EWA-MP9U20B35 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SLIDE POT 300KOHM 0.04W TOP 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5216 pcs Pepa Raraunga
Paerenga Ara 20mm Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi Rectangular - 1.417" L x 0.315" W x 0.276" H (35.00mm x 8.00mm x 7.00mm) Raupapa EWA - Single
Tuhinga 300 kOhms Mana (Watts) 0.04W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EWAMP9U20B35
Q3302903
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Standard
Whakaahuatanga Taipitopito 300 kOhms 0.04W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Momo Whakatika Top