EVU-F2AF15B54
Hua Hua
Tau Wae: EVU-F2AF15B54
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua POTENTIOMETER 9MM
Ngā Rauemi: EVU-F2AF15B54.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVU-F2AF15B54
Tau Wae EVU-F2AF15B54 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga POTENTIOMETER 9MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4316 pcs Pepa Raraunga EVU-F2AF15B54.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins, Board Locks
Te Tae Tema - Taper Linear
Raupapa EVU Te hurihanga 300°
Tuhinga Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 50k
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Ētahi Ingoa EVUF2AF15B54
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole, Snap In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Mahinga Whakauru - Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Top Adjustment Momo Kaihoko Flatted
Te roa o te Kaihoko 0.591" (15.00mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)