EVQ-WK5001
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-WK5001
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua ROTARY ENCODER MECHANICAL 15PPR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-WK5001
Tau Wae EVQ-WK5001 Kaihanga Panasonic
He Rahinga Kei te wātea 4781 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua - Kāhua Whakamutunga SMD (SMT) Tab
Raupapa EVQWK Ko te Rotational Life (Cycles Min) 100K
Pulses ia Revolution 15 Momo putanga Quadrature (Incremental)
Ētahi Ingoa EVQWK5001
Q4954439
Whakatakotoranga Vertical
Momo Tae PCB, Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Kuputuhi Mechanical
Tuhinga Yes Hangaia ki te Whakawhiti Yes
Momo Kaihoko Thumbwheel
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EVQ-WEH00115B
EVQ-WEH00115B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: ROTARY ENCODER MECHANICAL 15PPR
I roto i te taonga: 32232 pcs
Tikiake:
RFQ
EVQ-WK4001
EVQ-WK4001
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 5048 pcs
Tikiake: EVQ-WK4001.pdf
RFQ
EVQ-WKA001
EVQ-WKA001
Tikiake: EVQ-WKA001.pdf
EVQ-V9C00116E
EVQ-V9C00116E
Whakaahuatanga: ROTARY ENCODER MECHANICAL 16PPR
Tikiake: EVQ-V9C00116E.pdf
EVQ-VEMF0324B
EVQ-VEMF0324B
Whakaahuatanga: ROTARY ENCODER MECHANICAL 24PPR
Tikiake:
EVQ-WEB00115B
EVQ-WEB00115B
Tikiake: EVQ-WEB00115B.pdf
EVQ-WFP00415B
EVQ-WFP00415B
EVQ-VVD00203B
EVQ-VVD00203B
Whakaahuatanga: ROTARY ENCODER MECHANICAL 3PPR
Tikiake: EVQ-VVD00203B.pdf
EVQ-VUA00112B
EVQ-VUA00112B
Whakaahuatanga: ROTARY ENCODER MECHANICAL 12PPR
Tikiake: EVQ-VUA00112B.pdf
EVQ-VND00115B
EVQ-VND00115B
Tikiake: EVQ-VND00115B.pdf
EVQ-WHA50K
EVQ-WHA50K
Whakaahuatanga: SWITCH NAVIG PUSHBUTTON 20MA 15V
Tikiake: EVQ-WHA50K.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel