EVQ-Q3AA15
PanasonicPanasonic
EVQ-Q3AA15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-Q3AA15
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH NAVIG TACTILE 20MA 15V
Ngā Rauemi: EVQ-Q3AA15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-Q3AA15
Tau Wae EVQ-Q3AA15 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH NAVIG TACTILE 20MA 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73230 pcs Pepa Raraunga EVQ-Q3AA15.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 15V Tuhinga o mua -
Momo Navigation Switch, 2 - Axis Kāhua Whakamutunga J Lead
Whakawhiti Mahinga 4-Way Directional, Center Select Raupapa EVQQ3
Pihanga Whakapae Paepae - Whakaputa Digital (Mechanical Switch)
Ētahi Ingoa P12330SCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 160/320gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 1,000,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Nga Mahi, Tetahi - Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 20mA (DC) Whakaaetanga Mea -