EVQ-PWAA15
PanasonicPanasonic
EVQ-PWAA15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-PWAA15
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPDT 0.02A 15V
Ngā Rauemi: EVQ-PWAA15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-PWAA15
Tau Wae EVQ-PWAA15 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPDT 0.02A 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5187 pcs Pepa Raraunga EVQ-PWAA15.pdf
Kāhua Whakamutunga Gull Wing Whakawhiti Mahere 0.50mm, 0.70mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom-Mom Raupapa EVQPW
Packaging Bulk Whakaahuatanga 6.40mm x 6.20mm
Ētahi Ingoa EVQPWAA15
P10845S
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Te Kaha Mahi 100/260gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 30,000 Cycles
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa Dust Proof
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPDT Top Actuated Surface Mount Whakapā atu @ Whakaoho 0.02A @ 15VDC
Takahanga SPDT Momo Kaihoko Standard
Te Whakatairanga Mahi Top Actuated Tuhinga Kairangi -
Te Raita Mahi, Te Matau Matau - Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 1.50mm