EVQ-P1K05M
PanasonicPanasonic
EVQ-P1K05M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVQ-P1K05M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Ngā Rauemi: EVQ-P1K05M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVQ-P1K05M
Tau Wae EVQ-P1K05M Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123091 pcs Pepa Raraunga EVQ-P1K05M.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 1.00mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVQP1
Packaging Original-Reel® Whakaahuatanga 6.10mm x 6.00mm
Ētahi Ingoa P12244SDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 220gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.05A @ 12VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 5.00mm