EVP-AFGB65
PanasonicPanasonic
EVP-AFGB65 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVP-AFGB65
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
Ngā Rauemi: EVP-AFGB65.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVP-AFGB65
Tau Wae EVP-AFGB65 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94117 pcs Pepa Raraunga EVP-AFGB65.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 0.15mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVPAF
Packaging Cut Tape (CT) Whakaahuatanga 3.00mm x 2.60mm
Ētahi Ingoa P15921SCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 163gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
Whakapā atu @ Whakaoho 0.02A @ 15VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 0.65mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EVP-AFKB65
EVP-AFKB65
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
I roto i te taonga: 191852 pcs
Tikiake: EVP-AFKB65.pdf
RFQ
EVP-AFFB65
EVP-AFFB65
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 181898 pcs
Tikiake: EVP-AFFB65.pdf
RFQ
EVP-AHCD6A
EVP-AHCD6A
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPDT 0.02A 15V
Tikiake: EVP-AHCD6A.pdf
EVP-AF5B65
EVP-AF5B65
Tikiake: EVP-AF5B65.pdf
EVP-AF7B65
EVP-AF7B65
Tikiake: EVP-AF7B65.pdf
EVP-AHBD6A
EVP-AHBD6A
Tikiake: EVP-AHBD6A.pdf
EVP-AFFG65
EVP-AFFG65
Tikiake: EVP-AFFG65.pdf
EVP-AHAD6A
EVP-AHAD6A
Tikiake: EVP-AHAD6A.pdf
EVP-AF7B70
EVP-AF7B70
Tikiake: EVP-AF7B70.pdf
EVP-AHAG6A
EVP-AHAG6A
Tikiake: EVP-AHAG6A.pdf
EVP-AF5B70
EVP-AF5B70
Tikiake: EVP-AF5B70.pdf
EVP-AHBG6A
EVP-AHBG6A
Tikiake: EVP-AHBG6A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel