EVP-AAR02Q
PanasonicPanasonic
EVP-AAR02Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVP-AAR02Q
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 3.5 X 2.9 X 1.7MM / 5.0N / 0.15M
Ngā Rauemi: 1.EVP-AAR02Q.pdf2.EVP-AAR02Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVP-AAR02Q
Tau Wae EVP-AAR02Q Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga 3.5 X 2.9 X 1.7MM / 5.0N / 0.15M Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109331 pcs Pepa Raraunga 1.EVP-AAR02Q.pdf2.EVP-AAR02Q.pdf
Kāhua Whakamutunga J Lead Whakawhiti Mahere 0.15mm
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa EVPAA
Packaging Cut Tape (CT) Whakaahuatanga 3.50mm x 2.90mm
Ētahi Ingoa P123446CT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi 500gf Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 100,000 Cycles
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Whakakamahi Whakakuku (Nominal) -
Momo Whakamarama, Tae - Whakaahuatanga Non-Illuminated
Whakapā atu @ Whakaoho 0.02A @ 15VDC Takahanga SPST-NO
Momo Kaihoko Standard Te Whakatairanga Mahi Top Actuated
Tuhinga Kairangi - Te Raita Mahi, Te Matau Matau -
Teitei o te Kaihokohoko mai i PCB, Pouturu 1.70mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EVP-AEGE2A
EVP-AEGE2A
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V