EVN-5CSX50B54
PanasonicPanasonic
EVN-5CSX50B54 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVN-5CSX50B54
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50K OHM 0.05W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: EVN-5CSX50B54.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVN-5CSX50B54
Tau Wae EVN-5CSX50B54 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRIMMER 50K OHM 0.05W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4209 pcs Pepa Raraunga EVN-5CSX50B54.pdf
Te manawanui ±30% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±500ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.142" x 0.122" Face x 0.071" H (3.60mm x 3.10mm x 1.80mm)
Raupapa EVN Tuhinga Whakatika Carbon
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Cut Tape (CT) Ētahi Ingoa P5C503CT
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms 0.05W, 1/20W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment