EVM-3WSX80B15
PanasonicPanasonic
EVM-3WSX80B15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM-3WSX80B15
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: EVM-3WSX80B15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM-3WSX80B15
Tau Wae EVM-3WSX80B15 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRIMMER 100KOHM 0.15W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4700 pcs Pepa Raraunga EVM-3WSX80B15.pdf
Te manawanui ±25% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.136" x 0.122" Face x 0.037" H (3.45mm x 3.10mm x 0.95mm)
Raupapa EVM Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 100 kOhms Mana (Watts) 0.15W
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa EVM3WSX80B15
P3W104TR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 100 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment