EVM-3SSX50B54
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM-3SSX50B54
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRIMMER 50KOHM 0.15W TOP/BOT ADJ
Ngā Rauemi: EVM-3SSX50B54.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM-3SSX50B54
Tau Wae EVM-3SSX50B54 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRIMMER 50KOHM 0.15W TOP/BOT ADJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4444 pcs Pepa Raraunga EVM-3SSX50B54.pdf
Te manawanui ±25% Te Tae Tema ±250ppm/°C
Raupapa EVM Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 50 kOhms Mana (Watts) 0.15W
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50 kOhms 0.15W Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top and Bottom Adjustment