EVM-2NSX80B22
PanasonicPanasonic
EVM-2NSX80B22 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM-2NSX80B22
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRIMMER 200 OHM 0.15W J LEAD TOP
Ngā Rauemi: EVM-2NSX80B22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM-2NSX80B22
Tau Wae EVM-2NSX80B22 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRIMMER 200 OHM 0.15W J LEAD TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4161 pcs Pepa Raraunga EVM-2NSX80B22.pdf
Te manawanui ±25% Kāhua Whakamutunga J Lead
Te Tae Tema ±250ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.111" x 0.087" Face x 0.032" H (2.81mm x 2.20mm x 0.81mm)
Raupapa EVM Tuhinga Whakatika Cermet
Tuhinga 200 Ohms Mana (Watts) 0.15W
Packaging Original-Reel® Ētahi Ingoa P2N201DKR
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 200 Ohms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment