EVJ-CC1F02368
PanasonicPanasonic
EVJ-CC1F02368 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVJ-CC1F02368
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua POT 50K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Ngā Rauemi: EVJ-CC1F02368.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVJ-CC1F02368
Tau Wae EVJ-CC1F02368 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga POT 50K OHM 1/20W LOGARITHMIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4038 pcs Pepa Raraunga EVJ-CC1F02368.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins, Board Locks
Te Tae Tema - Taper Logarithmic
Rahi - Ara Rectangular - 0.610" x 0.476" Face x 0.610" H (15.50mm x 12.10mm x 15.50mm) Raupapa EVJ
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 50k Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EVJCC1F02368
P2S2503
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole, Snap In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 50k Ohm 2 Gang Logarithmic Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Mahinga Whakauru - Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Side Adjustment Momo Kaihoko Flatted
Te roa o te Kaihoko 0.689" (17.50mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)