EVJ-C20F02D24
PanasonicPanasonic
EVJ-C20F02D24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVJ-C20F02D24
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Ngā Rauemi: EVJ-C20F02D24.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVJ-C20F02D24
Tau Wae EVJ-C20F02D24 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga POT 20K OHM 1/20W LOGARITHMIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5541 pcs Pepa Raraunga EVJ-C20F02D24.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins, Board Locks
Te Tae Tema - Taper Logarithmic
Rahi - Ara Rectangular - 0.610" x 0.476" Face x 0.610" H (15.50mm x 12.10mm x 15.50mm) Raupapa EVJ
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika -
Te Pakanga (Ohms) 20k Mana (Watts) 0.05W, 1/20W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EVJC20F02D24
P2U4203
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 2
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Mahinga Whakauru M9 x 0.75 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Side Adjustment Momo Kaihoko Flatted
Te roa o te Kaihoko 0.689" (17.50mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)