EVB-NADR15D14
PanasonicPanasonic
EVB-NADR15D14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVB-NADR15D14
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM
Ngā Rauemi: EVB-NADR15D14.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVB-NADR15D14
Tau Wae EVB-NADR15D14 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15531 pcs Pepa Raraunga EVB-NADR15D14.pdf
Paerenga Ara 60mm Te manawanui -20%, +40%
Rahi / Rahi Rectangular - 3.465" L x 0.591" W x 0.315" H (88.00mm x 15.00mm x 8.00mm) Raupapa EVB - Dual
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EVBNADR15D14
PNA060DD
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Dual
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Momo Whakatika Top