EVA-NADR15Y14
PanasonicPanasonic
EVA-NADR15Y14 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVA-NADR15Y14
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM
Ngā Rauemi: EVA-NADR15Y14.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVA-NADR15Y14
Tau Wae EVA-NADR15Y14 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 15537 pcs Pepa Raraunga EVA-NADR15Y14.pdf
Paerenga Ara 60mm Te manawanui -20%, +40%
Rahi / Rahi Rectangular - 3.465" L x 0.591" W x 0.315" H (88.00mm x 15.00mm x 8.00mm) Raupapa EVA - Single
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.1W, 1/10W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EVANADR15Y14
PNA060SY
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Standard
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Momo Whakatika Top