ETQ-P6M2R5YLC
PanasonicPanasonic
ETQ-P6M2R5YLC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P6M2R5YLC
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.5UH 19.6A 5 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ETQ-P6M2R5YLC.pdf2.ETQ-P6M2R5YLC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P6M2R5YLC
Tau Wae ETQ-P6M2R5YLC Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.5UH 19.6A 5 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67753 pcs Pepa Raraunga 1.ETQ-P6M2R5YLC.pdf2.ETQ-P6M2R5YLC.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M1060ML
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP6M2R5YLC
P17072TR
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Te Tae Kaituku Taeke 75 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 2.5µH Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 2.5µH Shielded Inductor 19.6A 5 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max Whakatauranga onamata 19.6A
I teie nei - Maama 27A