ETQ-P3W4R7WFN
PanasonicPanasonic
ETQ-P3W4R7WFN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P3W4R7WFN
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3 MOHM
Ngā Rauemi: ETQ-P3W4R7WFN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P3W4R7WFN
Tau Wae ETQ-P3W4R7WFN Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 5.7A 40.3 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117378 pcs Pepa Raraunga ETQ-P3W4R7WFN.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0630W
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQ-P3W4R7WFN-ND
ETQP3W4R7WFN
PCD2428TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Composite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Shielded Inductor 5.7A 40.3 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 40.3 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.7A I teie nei - Maama -