ETQ-P1W2R2WFP
PanasonicPanasonic
ETQ-P1W2R2WFP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ETQ-P1W2R2WFP
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 3.4A 77.3 MOHM
Ngā Rauemi: ETQ-P1W2R2WFP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ETQ-P1W2R2WFP
Tau Wae ETQ-P1W2R2WFP Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 3.4A 77.3 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154298 pcs Pepa Raraunga ETQ-P1W2R2WFP.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.216" L x 0.204" W (5.49mm x 5.18mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PCC-M0512W (MC)
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa ETQP1W2R2WFP
PCD2380TR
Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Inductor 3.4A 77.3 mOhm 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 77.3 mOhm
Whakatauranga onamata 3.4A I teie nei - Maama -